Zajímavé články pro rodiče

Kroužky v MŠ   

Stanovisko ČŠI k poskytování nebo organizování placených kroužků v mateřských školách 

Pokyn MŠMT k výskytu vší

Jak předcházet zvýšené nemocnosti u dětí   

Nástup dětí do předškolního zařízení přináší řadu změn pro celou rodinu. Mění se denní režim rodiny i dítěte. Dítě se musí vypořádat s odloučením od rodičů a přichází do kolektivu vrstevníků. Tato zásadní změna pro dítě je mnohdy doprovázená výskytem častých nemocí. Podle názoru Hyhienické stanice hlavního města Prahy je velmi důležité, aby byla dodržena určitá preventivní opatření, kterými můžeme předcházet zvýšené nemocnosti u dětí. Mezi zásadní preventivní opatření patří zejména očkování dětí a dodržování základních hygienických návyků - viz. odkaz níže.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme?

loader Načítám...