Zápis do MŠ na školní rok 2023/2024

Zápis do MŠ 2023 pozvánka.pdf

Zápis do MŠ 2023 kritéria přijetí.pdf

V úterý 9. 5. 2023 a ve středu 10. 5. 2023 vždy od 14.30 do 16.00 hodin proběhne v mateřské škole zápis dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2023/2024.

Zákonní zástupci, kteří mají zájem o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, k zápisu přinesou vyplněnou a od svého pediatra potvrzenou Žádost o přijetí (ke stažení zde). Žádost podepíše jeden zákonný zástupce. Zároveň doporučujeme nechat potvrdit i Evidenční list (ke stažení zde), protože v případě přijetí dítěte bude vyžadováno vyjádření lékaře i na tomto dokumentu. U zápisu se dále předkládá k nahlédnutí rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

Z důvodu jednoduššího průběhu zápisu prosíme rodiče, aby kontaktovali ředitelku školy na telefonním čísle 776817012 a předem si domluvili přibližný čas návštěvy. V případě potřeby můžete využít i e-mail: skolka@ms-senozaty.cz 

Další informace k zápisu naleznete v záložce  Přijetí dítěte do MŠ - zde  

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme?

loader Načítám...