Zápis do MŠ - pozvánka, kritéria přijetí

Zápis do MŠ na školní rok 2022/2023 - pozvánka
Zápis do MŠ na školní rok 2022/2023 - kritéria přijímání dětí

Ve středu 11.5.2022 od 9.00 do 15.00 hodin proběhne v mateřské škole zápis dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2022/2023.

Zákonní zástupci, kteří mají zájem o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, k zápisu přinesou vyplněnou a od svého pediatra potvrzenou Žádost o přijetí (ke stažení zde). Žádost podepíše jeden zákonný zástupce. Zároveň doporučujeme nechat potvrdit i Evidenční list (ke stažení zde), protože v případě přijetí dítěte bude vyžadováno vyjádření lékaře i na tomto dokumentu. U zápisu se dále předkládá k nahlédnutí rodný list dítěte a občanský průkaz zákonného zástupce.

Z důvodu jednoduššího průběhu zápisu prosíme rodiče, aby kontaktovali ředitelku školy na telefonním čísle 776817012 a předem si domluvili přibližný čas návštěvy. V případě potřeby můžete využít i e-mail: skolka@ms-senozaty.cz 

Zápis v tomto termínu se netýká cizinců, kterým byla poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s válkou na Ukrajině. Pro tyto děti bude vypsán další zápis během června 2022.

Další informace k zápisu naleznete v záložce  Přijetí dítěte do MŠ

 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme?

loader Načítám...